Široký výběr léčiv

Nízké doplatky za léky

Pravidelné slevové akce

Hotovost, karty i poukazy

Lékárna U Zlatého Jelena

Kde nás najdete?

Zastavte se pro léky a doplňky stravy v historické lékárně U Zlatého jelena, kterou naleznete v centru Vlašimi na adrese Žižkovo náměstí 133. Parkovat můžete přímo před lékárnou.

Otevírací doba

Pondělí:
7-18
Úterý:
7-18
Středa:
7-18
Čtvrtek:
7-18
Pátek:
7-18
Sobota:
8-12
Neděle:
zavřeno

Navštivte první lékárnu ve Vlašimi

Lékárna U Zlatého jelena navazuje na historicky první lékárnu ve Vlašimi. Lékárna se nachází v  historickém domě přímo v centru města na Žižkově náměstí. Lékárna U Zlatého jelena sice nepatří mezi největší, ale za to nabízí veškeré lékárenské služby v nádherném secesním interiéru.

U Zlatého jelena na vás čeká pestrý sortiment léků na předpis, volně prodejných léčiv a velký výběr sypaných i balených čajů. Zároveň si u nás vyberete homeopatika, očkovací vakcíny, doplňky stravy a léčiva pro děti včetně kojenecké výživy.

Poradíme vám s výběrem

Součástí našich služeb je odborné poradenství s výběrem volně prodejných léčiv, doplňků stravy a homeopatik. Dále vám nabízíme odborné služby dermocentra včetně prodeje zdravotní kosmetiky Vichy, Eucerin, Nuxe a dalších značek.

Přijímáme platební poukázky

K placení přijímáme hotovost, platební karty i zaměstnanecké platební poukázky a benefity. Jednoduše u nás zaplatíte poukazy TICKET BENEFIT, COMPLIMENT, MEDICA, GALLERYBETA, FLEXI, BENEFITY, UNIŠEK a CADHOC.

Máte dotaz? Napište nám!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontakt

Mgr. Jana Sátrová

Žižkovo náměstí 133
258 01 Vlašim

IČ: 69361509
DIČ: CZ7753130550